""
ساعت 21:23 بر حسب GMT +3.5 می باشد.  

بازدید کننده گرامی , به بزرگترین انجمن علمی و تحقیقاتی تخصصی سگها در ایران خوش آمدید . انجمن در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .لذا خواهشمند است که از ارسال پست های سیاسی و مذهبی و غیرقانونی که منجر به مسدود شدن انحمن خواهد شد جدا خودداری فرمایید. با تشکر

بازگشت   انجمن تخصصی ایرانیان داگ - Iranian Dog > بخش اخبار > اخبار سگها > اخبار حوادث

جدیدترین مباحث انجمنها

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 29-06-2012, 22:23   #21
behrouz a
عضو سایت

behrouz a آواتار ها

تشکر شده 1,265 بار در 492 پست
لايك دريافتي : 0
لايك كرده : 0
behrouz a is on a distinguished road
امتیازات: 4,702, سطح: 43
امتیازات: 4,702, سطح: 43 امتیازات: 4,702, سطح: 43 امتیازات: 4,702, سطح: 43
میزان پیشرفت: 76%, 48 امتیاز نیاز دارد
میزان پیشرفت: 76% میزان پیشرفت: 76% میزان پیشرفت: 76%
بازدید: 0%
بازدید: 0% بازدید: 0% بازدید: 0%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dean نمایش پست ها
من که هر چی پست ها رو خوندم جز صحبت سر مسائل اجتماعی چیزه دیگه ای ندیدم و هیچ گونه بحث سیاسی نشده در مورد موضوع تاپیک.
جناب بهروز درسته که مدیر بخش اجرای قوانین هستید ولی قبل از دادن برگه توبیخ و جریمه بهتره که پست ها رو بخونید و از قدرتی که در این سایت به شما داده شده به جا و به اندازه استفاده کنید و بهتره حرف اخر رو هیچ وقت اول نزنید اگر ادعایی بر تخصص در سیاسی بودن دارید.
شما بهتره اولویت کاریتون رو در این انجمن روی مشخص کردن علمی بودن مطالب و درستی اونها متمرکز کنید و از گفتن پذیرش کسانی که نمیتونن از قوانین تبعیت کنند معذوریم کاملا بپرهیزد و خیلی بیشتر از این حرفها انتقاد پذیر باشید. تمامی مدیران تالار ها و انجمن های این سایت باید انتقاد پذیر باشند و برخورد محترمانهای داشته باشند.
اگر حداقل 5 نفر از اعضا در این مورد با من موافق بودند پست بنده رو تیک بزنن واگر کمتر بودن منم مثل جناب صیادی فر مزاحم بچه های انجمن و مدیران محترم نمیشم

دوست گرامی

*اصولا بحث از اعمال قدرت در سایتی که منفعت شخصی برای کسی نداره و اگر هم براش زمان گذاشته میشه صرفا بخاطر علاقه به حیوون باوفایی بنام سگه چندان جایگاهی نداره.

*مدیران سایت سعی میکنند مباحث سیاسی رو از مجموعه تاپیکها حذف کنند. شاید به همین خاطر شما به چنین مواردی برنخوردید.توان و وقت زیادی برای چک کردن تاپیکها گذاشته میشه تا سلامت کاری سایت حفظ بشه و اگر کسی با درج مطالب توهین امیز و یا خلاف اصول کلی سایت مورد توبیخ قرار بگیره در درجه اول مسئولیتش به عهده خود شخصه.

*از توصیتون برای تنظیم اولویت کاریم تشکر میکنم ولی اجازه بدید در این موارد مدیران سایت بعنوان خدمتگذاران شما تصمیم بگیرند

*قطعا من هم با شما موافقم که در هر زمان و تحت هر شرایط همه ما باید نقد پذیر باشیم ولی سوال جدی اینجاست که چرا برخی از اعضا(البته اندکی) بدون توجه به مقررات سایت با تمام تذکراتی که به دفعات داده میشه اقدام به درج مطالب سیاسی و امثالهم میکنند و باعث بروز مشکلات عدیده ای برای کل مجموعه میشن . ایا این رفتار ناشایست قابل نقد و برخورد نیست؟

*بیان این مطلب که سایت از پذیرش اعضایی که به قوانین احترام نمیگذارند معذوره چرا باید موجب دلخوری برخی بشه . ایا شما با این اصل اساسی که قبل از ثبت نام قبول کردید مخالفید؟

*قطعا سیاست سایت ایرانیان داگ جذب حداکثری اعضائ فهیم و با معلوماته ولی این دلیلی بر نادیده گرفتن تخلفات صورت گرفته نیست و سلامت وتداوم کار این سایت از مصالح شخصی من و شما مهمتره
موفق باشید
behrouz a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تبلیغات
کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما behrouz a برای ارسال این پست سودمند:
hr67 (30-06-2012), only great dane (29-06-2012)

قدیمی 29-06-2012, 22:30   #22
pouya na
اخراج شده

pouya na آواتار ها

تشکر شده 2,449 بار در 1,143 پست
pouya na is on a distinguished road
امتیازات: 5,519, سطح: 47
امتیازات: 5,519, سطح: 47 امتیازات: 5,519, سطح: 47 امتیازات: 5,519, سطح: 47
میزان پیشرفت: 85%, 31 امتیاز نیاز دارد
میزان پیشرفت: 85% میزان پیشرفت: 85% میزان پیشرفت: 85%

از مدیران سایت ممنون .آقا کلا بحث سیاسی ممنوع هست دیگه لطفا از قوانین پیروی کنید
pouya na آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تشکرها از این نوشته :
hr67 (30-06-2012)

قدیمی 29-06-2012, 22:36   #23
behrouz a
عضو سایت

behrouz a آواتار ها

تشکر شده 1,265 بار در 492 پست
behrouz a is on a distinguished road
امتیازات: 4,702, سطح: 43
امتیازات: 4,702, سطح: 43 امتیازات: 4,702, سطح: 43 امتیازات: 4,702, سطح: 43
میزان پیشرفت: 76%, 48 امتیاز نیاز دارد
میزان پیشرفت: 76% میزان پیشرفت: 76% میزان پیشرفت: 76%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali sayadifar نمایش پست ها
بنده هم یکبار از نتایج مثبت عقل گرایی و نتایج مثبت تعامل با مردم سایر کشورها حرف زدم و منظورم سنگ اندازی برخی از متعصبین درخصوص فعالیت پت شاپها تو ایران بود که آقا بهروز نه تنها با بی احترامی پاسخ دادند بلکه 500 امتیاز و 5 سطح ازم کم کردن .
دیگه حالم از این جو منفی انجمن خیلی بد شده و همینجا از همه دوستان برای همیشه خداحافظی می کنم و امیدوارم در فضای مناسبتری با دوستانم تعامل داشته باشم .

دوست عزیز

چه کسی از نتایج مثبت عقل گرایی و نتایج مثبت تعامل بامردم سایر کشورها ناراحته و این مسئله رو رد میکنه؟ اگر کل مطلب عنوان شده رو میذاشتید و اهانتی که بهتون شد رو ذکر میکردید بقیه دوستان میتونستند بهتر قضاوت کنند. خوب بود ادرس تاپیک رو میدادید تا حداقل خود من مراجعه دوباره کنم و اگر اجحافی به شما شده جبران بشه و اگر لازم بود عذرخواهی کنم. ولی تا حالا لااقل شخصا یادم نیست غیر از موارد تخلف اخطاری برای کسی درج شده باشه ولی با اینحال لطف کنید ادرس بفرمایید تا دوستان رسیدگی کنند
این سایت اعضائ زیادی داره و طبیعتا افراد مختلف گرایشات و عقاید متفاوتی دارند ولی همه ملزم به حرکت و فعالیت در چهارچوب مقررات سایتند. اعم از مدیران و سایر اعضائ محترم. قطعا کسی از خداحافظی حتی یک عضو از اعضائ خوشحال نمیشه ولی مصالح جمعی بر مصلحت شخصی افراد ارجحیت داره
هر جا هستید موفق باشید
behrouz a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما behrouz a برای ارسال این پست سودمند:
hr67 (30-06-2012), only great dane (30-06-2012)

قدیمی 30-03-2013, 03:29   #24
ali valizade
عضو سایت

ali valizade آواتار ها

تشکر شده 18 بار در 8 پست
ali valizade is on a distinguished road
امتیازات: 272, سطح: 5
امتیازات: 272, سطح: 5 امتیازات: 272, سطح: 5 امتیازات: 272, سطح: 5
میزان پیشرفت: 44%, 28 امتیاز نیاز دارد
میزان پیشرفت: 44% میزان پیشرفت: 44% میزان پیشرفت: 44%

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farshidi نمایش پست ها
حرومزاده ها خودشون ازیه مادر و چند پدر میکس هستن انگار.وگرنه آدمیزادنباید چنین کارپستی انجام بده .
دوست عزیز باید بگم ربطی به میکس بودنشون نداره تو ایران هم آدم یه چیزایی از مردم خودمون میبینه که کار اون آمریکایی هایی که این کارو کردن (البته من موفق به دیدن کیلیپش نشدم)در مقابلشون هیچه تازه اونا که ادعایی ندارن این ما هستیم که همیشه از فرهنگ چند هزار ساله و خوبیهای دینمون دم میزنیم
ali valizade آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تبلیغات
کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali valizade برای ارسال این پست سودمند:
mahan2930 (30-03-2013), بهمن (30-03-2013)
پاسخ

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوزهای ارسال و ویرایش
شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلک فعال است
[IMG] فعال است
HTML غیر فعال است

Forum Jump